DOPORUČENÍ

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

Bytosti a projekty, které mají co nabídnout, umí něco, čeho si cením A nebo to s nimi ráda prožívám

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

Fotografka – sebeláskové a business portréty & Vizuální roztleskávačka

Fotografka ženské duše – ukazuje ženám jejich jedinečnost, ať už jde o fotky pro osobní nebo podnikatelské účely. A to ráda potvrdím, protože focení s ní bylo pohádkové a fotky, které vznikly, jsou jedinečné. Pomáhá nám ženám spatřit to, co je v nás nejkrásnější – vnitřní krásu. Nabízí sebeláskové focení, focení vašeho poslání (pomáhá ukázat světu jedinečnost díky brandovým fotografiím, které přesně vystihují podnikání), akce a setkávání (sebeláskové nebo podnikatelské ženské kruhy), online produkty (brandový plánovač, meditace), konzultace & mentoring.

Jana Bí
Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne
Lada4-3

NaLaďte se na život, co má šťávu

Pořádá tanečně-ladící večery, masíruje nejlépe na světě, předcvičuje a mnohem více … Ráda vás nechá zažít, že najít si čas, zastavit se, nadechnout a plně se věnovat sami sobě, vás odmění životním elánem. Je zcela otevřená … chce inspirovat vlastními příběhy, protože i jí upřímné příběhy osvobozují. A jak jí vnímám já – její masáže mají velký přesah do hloubi duše, je to něžná péče, kterou jinde nedostáváte. A její ladící večery propojují s tělem a srdcem přesně tak, jak si dovolíte tomu poddat a uvolnit se. Aby váš život měl šťávu!

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

Lesní terapie

Jejím posláním a darem je vytvářet most mezi světem „divokým“ a „ochočeným“, zjednodušeně řečeno mezi přírodou a lidmi. Přesněji: skrze prožitek umožňovat lidem rozpomenutí se na to, že jsou odjakživa součástí přírody. Je certifikovanou průvodkyní lesní terapií a nabízí skupinové i individuální vycházky na nádherných místech naší vlasti, především v Brdech a okolí. Díky skupinové vycházce pod jemným a moc příjemným Míši vedením jsme si uvědomila, kolik toho při běžném procházení člověk nevnímá a o co se ochuzuje, a to nejen v lese – s přesahem do běžného života.

Michaela Pavlíková
Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne
Jana Brabcová

Lektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace, koučka a mnoho dalšího

Její osobní příběh ji postupně zavedl k většímu zaměření na pochopení a fungování lidské mysli a duše a k cestě osobního rozvoje – nyní se zaměřuje především na techniky sebepoznání, sebeřízení, interpersonálních dovedností, aplikované improvizace a NLP. Aplikované improvizaci, která díky Janě můj život obohatila o nový nádherný rozměr, se věnuje s přestávkou na porod dcery Terezky už 8 let a představuje pro ni vášeň, schopnost změnit od základů vnímání života a mít v něm přítomnou hravost a radost.

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

Nová Země Shatman – JSME

Jsme připraveni být součástí komunity Nové Země, vést mužsko ženské kruhy… vytvářet bezpečné místo pro hluboké prožitky… uzdravovat… motivovat.. otevírat a propojovat naše a Vaše srdce… provést Vás zajímavými obřady, rituály nebo extatickým, intuitivním, šamanskym tancem. Naše zdraví, sílu a odolnost podporujeme jógou a meditacemi.

Martin Atman
Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne
Kateřina Rai Klimt

Masážní terapeut ve společnosti Studio Mandala – harmonie těla i duše

Dostanete úžasnou masážní péči – VOŇAVOU MASÁŽ, REFLEXNÍ TERAPII nebo OMLAZUJÍCÍ MASÁŽ OBLIČEJE, reflexní masáž CHODIDEL, MADEROTERAPII (příjemná rytmická masáž dřevěnými nástroji, masáž pro UVOLNĚNÍ ZAD A ŠÍJE, MASÁŽ BŘICHA a další. Ke Katce můžete přijít také na hudebně meditační večer, ranní cvičení nebo workshopy.

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

Harmonizérka – láska v doteku, uvolnění, harmonizace, sebepéče

Harmonizuje fyzické tělo, mysl a energetické tělo na všech jeho úrovních. Harmonizuje také lymfatický systém a nervový systém. S harmonizací je spojené uvolnění. Můžete zažít největší uvolnění vašeho života, protože je komplexní. Díky harmonizaci a uvolnění se „vyprázdní“ mysl, tělo je také uvolněné a tak se Duše ráda dostane do těla. Dojde k ukotvení celé bytosti. Říká o sobě: „Jsem bojovnicí za SEBEPÉČI. Domnívám se, že je teď ta pravá chvíle se konečně zaměřit sami na sebe.“ Já osobně jsem zažila její nádhernou tančení medicínu, při které jsem se cítila Božsky a její vedení i výběr písní mě dovedly do hloubi mé duše.  

Lamerii
Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne
Katy Sacharí Juřenčáková
Jozef Mihališin

Jejich záměrem je v tomto projektu podporovat muže, ženy a děti všech věkových skupin jak v rodinách, tak i na školách ve zvládání různých životních situací. Mimo to mají každý své úžasné projekty.
Katy např.: Vědomé partnerství a milování, Zdravé dospívání, pobyty pro Matky a dcery, práce s vlastními stíny, Genové klíče apod.
Aktivity Jozefa: Zrkadlo muža, Cestu hrdinů, Vision Quest, rodinné hry atd.

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

„Som umelec a kreatívna duša, sprievodca krajinou hlbinnej imaginácie a kreativity.“

Přináší krásu světu díky své tvorbě a rozmnožuje ji díky pořádání workshopů malování, online kurzů a dalších aktivit. Předává své zkušenosti, tipy, techniky a mnoho dalšího … inspiruje k svobodnému tvoření bez posuzování a hodnocení. Provází hlubinnou imaginací, kterou také využívá jako vstupní bránu k otevření kreativity. Díky spolupráci s Freyjou na rozjíždění jejího online businessu a návštěvám workshopů, které vedla, jsem v sobě objevila nepoznané a mimo jiné si namalovala obrazy, které zdobí můj domov a i když se na ně s odstupem dívám, stále nemohu uvěřit, že to JÁ 🙂

Freyja
Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne
Zuzana Švédová

Tvůrce svých snů ve společnosti Konečně sama sobě svým pánem

Úžasně, poutavě a hravě píše o zdravé stravě. A o návratu energie. A fotí nádherné barevné pochutiny. Její knížka Zdravou stravou proti únavě je pro mě neustálým přísunem inspirace a díky ní jsem poznala tolik úžasných chutí! A od té doby jsou na světě další dvě knihy a čtvrtá Štědrý bylinářův rok II. šla nedávno do tisku.

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

Průvodkyně vnitřním tichem, hudebnice, tanečnice, tvůrkyně

Žena, milující a oslavující Život. Vnímá lidskou a Božskou podstatu všeho, co tento svět nabízí. Život je nejvyšší dar. Tento dar je třeba využít k probuzení se a uvědomění si své Božské podstaty. Své lidské vznešenosti a prožívat se plně ve své kráse, radosti a Vědomí. Narodila se oslavit tuto krásu ŽIVOTA a sdílet ji s ostatními. Skrze Vědomé ticho Bytí, zpěv, tanec, Potní chýše a jiné ceremonie oslavující samotnou Existenci. A tvoří krásné předměty – peříčkové náušnice, lapače snů, peříčkové ozdoby do vlasů, vějíře a jiné : ) Nadšeně jsem dva dny mlčela pod Evičky vedením a posléze na Hvaru týden zpívala s jejím ukulele mantry, tančila, cvičila kundalini jógu a mnoho dalšího. Obohatila můj život mimo jiné o ticho a vědomí sebe sama.

Evička Jelenová
Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne
Hravé Hlasy

Organický tvořivý sbor LuHawy Goldin (Yellow Sisters)

Zapojila jsem se do jedinečného sboru a tím do něčeho, co vnímám jako velkou pecku – a výzvu pro mě, milovnici hudby a zpěvu a taky rozvoje v těchto oblastech. Organický tvořivý sbor, který se svým všeprostupujícím melodickým vlněním dotkne vaší duše. Repertoár tvoří především písně z vlastní tvorby. Tématicky se dotýkají přírody a přírodní spirituality, překvapují posluchače i sami sebe, kolik zajímavých zvuků hlas dokáže, když si hrajeme… vylaďují tóny, brousí techniku, tvoří nové písně, improvizují. Každý je sám sebou, přesto všichni dohromady… Těžko popisovat slovy, to je potřeba zažít.

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

„Zázraky sice neumím, ale dělám vše pro to, aby se zázrak uskutečnil.“

Krásně léčivě masíruje, harmonizuje energie a mnohem více. V mnohém se vyzná díky studiu Křišťálové univerzity (např. Shambala). Má ráda vše krásné kolem sebe. Lidi, zvířata, přírodu. Učí se jako ostatní lidé životem a vším co jí na její cestě potkává. Její masáže byly pokaždé moc příjemné a určitě ne jen po povrchu … cítila jsem se vždy jako znovuzrozená.

Nella Elíja Straková
Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne
Bára Hrdinová

„Jsem rozcestníkem pro získání fyzické a psychické pohody.“

Co přesně potřebujete? Nevíte jak se k dostat k vlastní spokojenosti? Jděte chvíli s Bárou, své řešení najdete snadněji. Bára koučuje, provádí, … Už víc jak čtvrtstoletí pracuje mezi lidmi. Inspiruje lidi k akci. Provádí je situacemi, hledá společně s nimi jejich řešení a nejlepší možná řešení v čase a prostoru. K schopnosti přežít, být zdráv a vesel. Jako koučka i průvodkyně (prochozený víkend s intenzivním tréninkem těla a mysli) mi pomohla s velkým množstvím věcí, které mě v životě rozhazovaly a braly neskutečné množství energie. Díky The work (práce) pod jejím vedením jsem pochopila, že ne situace a lidi mi ubližují, ale způsobují to mé myšlenky a to, jak se k situacím a lidem stavím. A že to jde i jinak. Velká úleva!

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne