ZVUKOVÉ LÁZNĚ

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

Harmonizace na všech úrovních,

více smysly, než jen sluchem

Miluji hudbu a zpěv, žiju jimi, vnímám a prožívám je naplno
a dokážu Ti zprostředkovat jejich hluboce relaxační účinky.

  • Ponoříš se do krásných a harmonizujících tónů, zvuků a vibrací. Tím se uvolní nejen tvé tělo, ale i tvoje mysl a duše bude radostně prožívat přítomný okamžik … 
  • Lázeň trvá obvykle hodinu a můžeš ji prožít individuální nebo skupinovou, obě mají blahodárné a prospěšné účinky, záleží jen na tobě, jaká Tě více volá.
  • Cílem je především relaxace, tedy stav uvolnění svalového napětí a také duševní odpočinek. Během relaxace prochází tělo vnitřními proměnami, například se změní tep, dech se zklidní, postupně se rozpustí napětí ve svalech a mozek se dostane do velmi prospěšných hladin alfa (tyto stavy vnímáme také těsně před usnutím nebo po probuzení, kdy nás nic nebolí, nic netrápí…). To vše umožní snížit stres, úzkosti, zaměřit se na tělo a dýchání a zvýšit celkovou pohodu.

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

Tibetské mísy

Asi největší mírou používám sestavu tibetských mís, které se používají k celkové harmonizaci těla, prostoru i našich jemnohmotných těl.

Používám tři příjemně sladěné mísy různých velikostí. Brzy se rozrostou o dvě sestry čerstvě dovezené přímo z Nepálu, které přenesou smysly na dalekou pouť, plnou exotických zvuků, mystického půvabu a umožní ponořit se do magie dalekého východu.

Tibetské mísy mají tři hlavní benefity pro náš život:

  • Uvolnění – když se tibetská mísa rozezní, je to jako by se všechny problémy rozpustily. Ať už nastřádané napětí například z pracovního běhu nebo každodenní stres.
  • Regenerace – na buněčné úrovni se nám dostane jemného vyladění a pocitu harmonie. Tělo tak dostane prostor pro svou přirozenou schopnost regenerace, což s sebou nese příliv nové energie a chuti do života.
  • Poznání – prvotní zvuk, vibrace, ze které povstal celý vesmír – Óm – nás přivede zpět k sobě, do našeho středu, k poznání sebe sama. V našem těle se totiž skrývá veškerá moudrost a odpovědi k tomu, abychom mohli prožít šťastný život.

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

DALŠÍ HUDEBNÍ NÁSTROJE

Sansula – obdoba kalimby s nádherně hladivým zvukem.
Rotující zvuková vlna – 9 tónů doprovázených vibracemi, které vám věřím učarují stejně jako mě.
Čakrový kovový bubínek – každý plátek je věnovaný zvučení do jedné čakry a osmý diamantový vše doplní a sladí.
Křišťálová pyramida – její zvuk si můžete vychutnat na krátkém videu.
Koshi-zvonky – andělské zvonky laděné na živly, které nádherně dokreslují relaxační atmosféru.
 Někdy brumle (tu skvěle ovládá moje dcera, ale něco už mě taky naučila).
Občas doplním o jemná chrastidla nebo bubínky.
A často se rozezní také můj hlas a jeho vibrace, protože práce s hlasem je další mojí vášní.

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

Chceš zažít hluboký relax a tyto benefity

vyzkoušet na vlastní kůži?

Pak jsi srdečně vítán.

  • Konají se buď na Praze-západ, nedaleko Davle, nebo na různých místech, aktuální pozvánku najdeš výše.
  • Počet účastníků je různý, od skupinových po individuální. Větší skupinka je přínosná v tom, že se posílí sdílený zážitek uvnitř skupiny, v menší či individuálně mohu provést zvukovou a vibrační masáž s harmonizací pomocí tibetských mís.
  • Odměna je různá dle místa a programu. V případě individuálních lázní 700 Kč. Pokud by finance měly být překážkou, ozvi se a něco vymyslíme.

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

Nadšené řádky návštěvníků lázní

„Zvukové lázně s Veronikou pro mě byly naprosto boží zážitek, cítila jsem při nich vibrace po celém těle a otevřely se mi všechny čakry. Intenzivně jsem po těle cítila, jak mi zvukové tóny skáčou po jednotlivých částech těla a léčí mě. Byl to pro mě dosud nepoznaný a úplně nový prožitek. Co mě ale nejvíce překvapilo byly vhledy, které ke mně při lázních přišly. Padalo na mě zlaté bláto a roztékalo se mi po těle jako krém, zažívala jsem pocity totálního blaha, přijetí, lásky, byly to úžasné prožitky. Zpětně musím říct, že můj život nabral úplně nový směr a začíná se mi v mnoha směrech lépe dařit. Věřím, že zvukové lázně na tom mají nemalý podíl a jsem Veronice vděčná, že mi tento úžasný zážitek zprostředkovala 🙏🏻

Jana Bí (fotografka)

„Víkend na ranchi byl totální relax. Vlastně už mě nepřekvapuje, že se na takové akci potkají lidi, kteří si sednou. Veroničiny zvukové lázně: vůbec jsem netušil o co jde a teď vím, že to chci zopakovat. Pro mě nejzajímavější/nejkrásnější z „bodů“ programu.“

Mirek P.

„Úžasné byly hudební lázně, které bych chtěla zažívat pravidelně, ale bohužel, tam kde bydlím, nic takového nenabízí 🙈

Veronika R.

„Jsem na tebe moc pyšná! Dnešní lázně byly kouzelné 🍀“

Lucka V.

Ikona-lotosovy kvet-zluty-pruhledne

zvukové lázně obrazem